Приложение Додаток

RU
jackpot
10000000 ₽

Ставки на спорт

На які критерії та параметри варто звернути увагу під час вибору надійного букмекера? Багато користувачів шукають у мережі найкраще місце для ставок на спорт, але як правильно вибрати букмекерську контору мало хто знає. Зараз ми з вами розберемося в різновидах ставок на спорт і на які нюанси варто звертати при виборі надійного букмекера на прикладі БК 1win.

Робити 1win ставки на спорт – просто, основні поради

У мережі існує думка, що робити ставки дуже просто, а розумітися на спорті для цього зовсім не потрібно. Однозначно, це помилка. Звичайно, багато залежить від фарту та удачі, але головне завдання гравця — оцінити шанси команд і зробити правильну ставку на спорт. Оцінюючи сили та можливості команд не варто забувати про набрану форму та останні спортивні результати. Нерідко буває, що команда з гучним ім’ям програє колективу, який явно слабший, але в лідера у своїй робили високі ставки.

Є чимало ресурсів зі статистикою, розкладом та аналізом спортсменів та спортивних команд. Радимо використовувати подібні програми при виборі ставок на спорт.

Різновиди ставок на спорт з 1він

Далі потрібно розібратися у різновиді ставок, тут теж не все так просто. Це раніше було лише три можливі ставки: перемога однієї команди, нічия чи перемога другої команди. Зараз же ставки на спорт стали дуже різноманітними та неординарними, для того щоб у них розібратися потрібно витратити чимало часу. Розберемося для початку з основними ставками на футбол:

  • Результат матчу: перемога однієї з команд чи нічия. Це одне з найпопулярніших парі, тому що тут всього три результати.
  • Подвійний результат: одна із команд не програє. Це ще простіша суперечка, оскільки результату тут всього два, нічия тут не враховується. Але, треба розуміти, що й коефіцієнти на ці парі значно менші від інших.
  • Кількість забитих м’ячів (Тотал). Це ставка на кількість голів, які будуть забиті однією з команд або загальна кількість голів за матч.
  • Фора на одну із команд. Якщо ви не впевнені у перемозі своєї улюбленої команди, можете дати їй фору. Найчастіше це один або два м’ячі, але в результаті матчу вони відіграють велику роль.
  • Експрес. Це найпопулярніша ставка на спорт, тому що в ній складається дві або більше спортивних подій.

Коефіцієнти ставок на спорт в онлайн казино 1vin

Коефіцієнти — це один із перших моментів, на які слід звернути увагу при виборі букмекерської контори. Найчастіше, коефіцієнти на спортивні події не відрізняються дуже сильно, але все ж таки варто вибирати кращого. Букмекерська контора 1win забирає собі одну із найнижчих різниць між протилежними наслідками. Ця різниця називається маржею, яка і відрізняє ставки на спорт і матчі на які роблять парі:

  • Локальні 7-8%
  • Відомі 5-6%
  • Популярні 3-4%

На кожен матч бк 1win підбирає індивідуальні коефіцієнти, але існує певний стандарт. Таким чином, робити великі ставки на популярні події найкраще в нашій конторі, оскільки у нас найменша маржа на подібні матчі.

Онлайн 1win ставки на спорт

1win cтавки на спорт в Україні найчастіше роблять у режимі онлайн. Це досить непросто, тому що коефіцієнти змінюються щохвилини і потрібно вміти вчасно зробити ставку онлайн. Однак це найцікавіший варіант стежити за перебігом подій у матчі. На нашому сайті ви можете знайти сотні спортивних подій у розділі Live. На сайті бк 1він ви також можете робити ставки на кіберспорт та віртуальний спорт онлайн. Перейдіть за посиланням та робіть ставки тільки на перевірених букмекерських конторах!

FAQ

Букмекерська контора 1win доступна для гравців з України?

З початку 2021 року 1win бк розширила межі своєї діяльності, зайшовши на ринок України. Разом із 1win букмекерською конторою в Україні з'явилися найвищі коефіцієнти на популярні спортивні події. Також на сайті букмекера можна дивитися трансляцію матчів у чудовій якості.

Чи можна у букмекерській конторі 1win робити ставки на кіберспорт?

У бк 1win можна робити ставки не лише на спорт, а й на кіберспорт та віртуальний спорт. Так само як і в класичних ставках на спорт, тут ви знайдете безліч наслідків, на які ви можете укласти парі. Крім цього, у бк 1win також можна дивитися трансляцію матчів з кіберспорту, для цього вам навіть не потрібно робити ставку.

Чи є в 1win бк кешаут?

Як і в будь-якій іншій букмекерській конторі України, у 1вин можна забрати частину поставлених грошей на ставку, яка ще не закрита. Для цього вам варто зайти у свій обліковий запис і знайти вкладку зі ставками на спорт. Там ви побачите розділ “В'язні парі”, і напроти кожної зі ставки буде кнопка завершення парі. Сума кешауту залежить від того, скільки часу залишилося до кінця події та який шанс на те, що ставка зіграє

Як у букмекерській конторі 1win отримати бонус на депозит?

Для цього вам слід зареєструватись на сайті нашої контори та внести перший депозит. Нагадаємо, що у 1win бк є бонус на перші чотири поповнення рахунку. Перший депозит у букмекерській конторі 1він буде збільшуватися на 200%, а решта три на 150%, 100% і 50% відповідно. А щоб дізнатися про акцію більш детально, рекомендуємо відвідати вкладку під назвою “Правила 1win”.

Читати далі