Приложение Додаток

RU
500 бонус 1vin
бонус 1win coint
1win free spin
1win bonus

Реєструйся та отримуй бонус 1win

Новорічний 1Win Бонус за реєстрацію +500%

Отримати бонус

1win Кіберспорт

1win Ставки на кіберспорт (Україна)

Якщо ви думаєте, що букмекерські заклади можна укладати тільки на спорт, то нам є чим вас здивувати. Навіть на початку минулого століття, коли ставки тільки-но почали з’являтися, вони вже були досить різноплановими. Наприклад, за часів виборів 26-го президента Америки найкмітливіші букмекери почали приймати ставки на переможця. Президентом тоді став Теодор Рузвельт, який приніс багатьом азартним гравцям чималий виграш. Нині ставками на перемогу у виборах уже нікого не здивуєш, треба щось новіше.

Саме про новенькому ми сьогодні й поговоримо, адже ставки на кіберспорт з’явилися зовсім недавно. За десяток років вони стали одними з найпопулярніших, що пов’язують із розповсюдженням онлайн-ігор. Тим не менш, кіберспортивні ставки з кожним днем ​​починають залучати все більше людей. Тому саме про них ми хочемо вам розповісти.

Зараз ви дізнаєтеся про те, як ставити на кіберспорт, у чому особливість цих парі та які дисципліни найпопулярніші. А наприкінці статті ми пояснимо те, чому букмекерська контора 1win – найкраща в Україні.

Букмекерські ставки: 1win кіберспорт – це вам не суперечка

А почнемо ми з особливостей онлайн ставок на кіберспорт, які дуже відрізняються від традиційних парі. Насамперед відзначимо результативні очки, які фігурують у більшості підсумків матчу. У футболі, наприклад, це голи та гольові передачі, а в баскетболі набрані очки. У кіберспортивних подіях головною результативною дією є перемога в раунді чи карті. Саме на ці показники букмекери пропонують результати на кшталт: тотал, фора тощо.

Експрес ставки на кіберспорт також мають свої відмінності через специфіку комп’ютерних ігор. Це позначається на результатах, яких у кіберспортивному експресі набагато більше, ніж у звичайному спорті. Крім цього, у них також можна вибрати кілька різних дисциплін, поставивши на кілька матчів.

1 win Ставки на кіберспорт: CS GO, Дота 2, а що ще?

Як і в багатьох букмекерських конторах, на сайті 1 win можна робити ставки на Дота 2 та CS GO. Однак це лише верхівка айсбергу. Вибравши 1вин, ставки на кіберспорт стануть настільки різноманітними, що ви ризикуєте вибирати дисципліну дуже довго. Але не лякайтеся, розібратися буде не складно, особливо якщо ви граєте в обрану дисципліну.

Загальна кількість кіберспортивних дисциплін складає 18, серед яких такі ігри:

Найпопулярніші кіберспортивні ставки: Дота 2 або CS GO?

Вважають, що ставки на кіберспорт онлайн – це або DOTA 2, або CS GO. Хоч ми перерахували інші дисципліни, все ж таки варто визнати, що ці дві — найпопулярніші. Можна довго говорити про те, яка саме онлайн гра більш популярна, але ми зробимо простіше. Відкривши статистику ув’язнених парі, ми побачимо, що CS GO ставки — популярніші у 1vin. Тому саме про ставки на Counter Strike GO ми й поговоримо детальніше.

Ставки на КС ГО – особливості та відмінності

По суті, головна особливість Counter Strike Global Offensive — це відсутність точної кількості раундів. Їх може бути як 50, і 85: результат залежить від рахунку команд. Тому роблячи ставки на КС ГО, розраховуйте на те, що на результат поєдинку можна чекати довго. Однак очікування на сайті 1 win – це веселе та цікаве проведення часу. Крім перегляду кіберспортивного матчу, ви можете розважатися іншими методами, про які ми зараз розповімо.

Чому Live ставки на кіберспорт потрібно робити на сайті 1вин БК?

Вибираючи букмекерську контору 1вин, ви обираєте не тільки букмекерські ставки, а й багато чого іншого. Послуг дуже багато, тому перерахуємо їх усі:

Додайте до цього списку ще й регулярні бонуси і ви отримаєте повноцінну розважальну платформу. Оскільки 1win це більше, ніж просто казино онлайн!